25 lat doświadczenia
Język

Jakośćproduktów

System Gwarantowanej Jakości Żywności

Jest to system, który gwarantuje wysoką jakość żywności w zakresie doboru surowców mięsnych i niemięsnych procesu produkcyjnego i warunków przechowywania w magazynach. Dodatkowo system narzuca określone wymagania fizyko-chemiczne dotyczące wyrobu gotowego (ograniczona grupa dodatków funkcjonalnych).

Normy jakościowe

Zakłady Mięsne Haga Plus Sp. z o.o. to nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Przeprowadzona w ostatnich latach kompleksowa kompleksowej modernizacja obu zakładów produkcyjnych w pełni dostosowała naszą firmę do spełniania wszystkich kryteriów oraz restrykcyjnych wymogów Unii Europejskiej.

Nagrody

Wysoka jakość produktów oraz wyśmienity, wyważony smak to nasz znak rozpoznawczy. Nasze produkty od lat cieszą się uznaniem konsumentów, czego potwierdzeniem są liczne nagrody zdobyte przez naszą firmę. Jesteśmy dumni, z faktu, że rokrocznie zwyciężamy w konkursach  „Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym” pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.